Serwis rowerowy

Serwis rowerowy Uni Sport posiada 30 lat doświadczenia w branży. Działamy już długo na rynku, mogąc pochwalić się rosnącą liczbą zadowolonych pasjonatów rowerów, którzy skorzystali z naszych usług. Przez lata pracy wyrobiliśmy sobie renomę oraz zyskaliśmy stałych klientów dzięki profesjonalnemu podejściu, umiejętnościom i zaangażowaniu naszej kadry. Bez względu na to, czy jesteś amatorem, czy rowerowym znawcą, u nas znajdziesz części i wsparcie serwisowe na miarę swoich potrzeb. A wszystko dlatego, że nasz serwis rowerowy oferuje szeroki zakres możliwości naprawy rowerów począwszy od wymiany drobnych części aż po kapitalne remonty. Państwa rowery serwisowane są przez doświadczonych mechaników z długoletnim stażem – Pana Mirosława i Pana Tomasza.

Przeglądy rowerów i bieżące naprawy

Bez względu na to, na jakim rowerze się poruszasz, czy jest to rower szosowy, czy też górski, rower dla dorosłych, a może dziecięcy, zadbamy o to, by jeździło się na nim bezpiecznie i komfortowo. Zrobimy przegląd roweru, wymieniając niezbędne części i przywracając mu sprawność. Zakres naszej oferty to m.in. przeglądy sezonowe rowerów, regulacja hamulców i przerzutek, naprawa amortyzatorów, konserwacja piast, montaż akcesoriów, wymiana materiałów eksploatacyjnych i wiele innych. Odwiedź nasz serwis i przekonaj się, co jeszcze możemy zrobić, by ulepszyć Twój rower.

Regularne serwisowanie jednośladu zapewni przede wszystkim bezpieczeństwo, ale także, co niezwykle istotne, komfort jazdy. Aby utrzymać najwyższą jakość świadczonych usług, nasz serwis rowerowy oferuje oryginalne części lub zamienniki od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu możemy świadczyć rzetelną usługę tak, by finalnie zadbać o zadowolenie klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl